Misschien klinkt het een beetje oubollig of als een open deur maar Kerst betekent toch vooral samen... Samen op de foto…

Allemaal op chique of allemaal met die lekker foute Kersttrui…
Samen een kerstlied zingen al is dat voor sommigen heel eng maar met zijn allen durf je meer en lukt het…
img_0658

Samen dineren…

En samen iets doen voor een ander (klik op de foto voor een vergroting) …

Iedereen was vandaag even in de ban van Tijn die heel Nederland op zijn kop zette met zijn actie #lakaan voor serious request: Je kunt doneren voor dit goede doel en dat laten zien door je nagels te lakken. Zo eenvoudig en toch zo’n enorm pakkend initiatief. Indrukwekkend hoe dit jongetje van 6 met hersenstamkanker samen met zijn ouders even zijn eigen problemen kan vergeten door aan anderen te denken. Onze leerlingen kunnen hiervan leren dat je altijd verschil kunt maken door iets goeds te doen voor je omgeving, hoe jong je ook bent en hoe ziek je ook bent.

Iedereen hele fijne dagen en tot in 2017,
Groet,
juf Annemarie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.