Leuk om tussendoor even terug te kijken op ons project over ‘de stad’. We zijn begonnen met de stoel. In een  techniekles over constructie werd onderzocht wanneer een ontwerp stevig sterk en stabiel is en hebben de leerlingen in diverse klassen een stoel voor hun knuffel gebouwd…

Deze slideshow heeft JavaScript nodig.

Bij een ontwerp hoort ook een programma van eisen: waar moet een goede stoel aan voldoen?

De volgende stap was de kamer en het huis. Ook dat werd vanuit verschillende kanten bekeken…
img_0340

De Pietjes waren alweer welkom in de appartementen van groep 4, maar voor dat het zover was, hadden de leerlingen een hoop werk verzet (voor een vergroting  kun je klikken op onderstaande afbeeldingen).

Al deze kamers en huizen maken een wijk. Een aantal groepen zijn al bezig geweest om hun eigen wijk samen te maken. Wegen, fietspaden, wandelpaden, waterpartijen, pleintjes, tuinen, speelplaatjes… In onze wijk is genoeg te beleven…

Deze slideshow heeft JavaScript nodig.

Leuk om even terug te kijken. Al een hoop werk verzet. De volgende stap zal zijn om ons te verdiepen in de voertuigen die door de wijk zullen gaan rijden over onze zelf aangelegde wegen…

Wordt vervolgd,
Juf Annemarie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.