Leuk om tussendoor even terug te kijken op ons project over ‘de stad’. We zijn begonnen met de stoel. In een  techniekles over constructie werd onderzocht wanneer een ontwerp stevig sterk en stabiel is en hebben de leerlingen in diverse klassen een stoel voor hun knuffel gebouwd…

Deze slideshow vereist JavaScript.

Bij een ontwerp hoort ook een programma van eisen: waar moet een goede stoel aan voldoen?

De volgende stap was de kamer en het huis. Ook dat werd vanuit verschillende kanten bekeken…
img_0340

De Pietjes waren alweer welkom in de appartementen van groep 4, maar voor dat het zover was, hadden de leerlingen een hoop werk verzet (voor een vergroting  kun je klikken op onderstaande afbeeldingen).

Al deze kamers en huizen maken een wijk. Een aantal groepen zijn al bezig geweest om hun eigen wijk samen te maken. Wegen, fietspaden, wandelpaden, waterpartijen, pleintjes, tuinen, speelplaatjes… In onze wijk is genoeg te beleven…

Deze slideshow vereist JavaScript.

Leuk om even terug te kijken. Al een hoop werk verzet. De volgende stap zal zijn om ons te verdiepen in de voertuigen die door de wijk zullen gaan rijden over onze zelf aangelegde wegen…

Wordt vervolgd,
Juf Annemarie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.